O nas

Firma GTB powstała w Andrychowie 01.06.2013 r. z myślą o ludziach, którzy dbają o swoje zdrowie, pragną schudnąć oraz utrzymać optymalną wagę.

Założycielka firmy - Grażyna Banaszczuk:

- dietetyk
- diagnosta WRT
- specjalista w zakresie informoterapii i informodiagnostyki
- naturoterapeuta z przygotowaniem medycznym
- dyplomowany mistrz naturopataAby sprostać wymaganiom klientów p. Grażyna Banaszczuk stale podnosi swoje kwalifikacje, wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i terapii.

Jeśli troszczą się Państwo o swoje zdrowie i urodę lub jeżeli występują u Was jakieś problemy zdrowotne, przewlekłe choroby z którymi trudno jest Wam się uporać - zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do poprawy stanu zdrowia - skorzystania z metody elektroakupunktury (Voll, Vega-test, Expres Scan).
Wywodzi się ona ze starożytnej nauki Wschodu i oprócz wielowiekowego doświadczenia znajduje poparcie w osiągnięciach współczesnej nauki i techniki.

Metoda elektroakupunktury (Voll, Vega-test, Expres Scan) jest bezinwazyjna i całkowicie bezbolesna, pozwala monitorować przy pomocy specjalnego sprzętu stan funkcjonalny Państwa narządów wewnętrznych.
Możliwe jest także wykrycie ewentualnych przyczyn Państwa dolegliwości - zatrucia toksynami, stanów zapalnych lub infekcji przewlekłych, obecności pasożytów, grzybów, wirusów lub innych patogenów.

Przykładowy wykaz obciążeń - zapraszamy TUTAJ >>

Przyrząd do monitorowania organizmu w połączeniu z oprogramowaniem pozwala szybko (kilka minut) przeprowadzić test i ocenić:

  • stan układu pokarmowego (wątroby, woreczka żółciowego, dysfunkcji trzustki, żołądka, jelit)
  • stan układu oddechowego (jama nosowo-gardłowa, tchawica, płuca)
  • stan układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa, macica, jajniki)
  • stan układu sercowo-naczyniowego (krążenie w tym mózgowe)
  • stan układu endokrynnego (tarczyca, trzustka, nadnercza)
  • stan układów immunologicznego i limfatycznego
  • stan układu oporowo-ruchowego (kręgosłup i stawy),
  • stan organów głowy stan kręgosłupaGabinet w obiektywie

Menu


Uwaga:
Korzystanie z terapii nie zwalnia nikogo od kontaktu z lekarzem ani do przerywania stosowanej terapii lekarskiej. W przypadku leczenia metodami medycyny konwencjonalnej, o dawce leku oraz konieczności poddania się określonym zabiegom czy badaniom, decyduje wyłącznie lekarz.

Stawiane diagnozy i podejmowane terapie zawsze powinny być konsultowane z lekarzem nauk medycznych. Nasze metody mogą mu pomóc w określaniu prawidłowej terapii i doborze leków.

Nie zajmujemy się ostrymi stanami zapalnymi organizmu - w takim wypadku koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym. Niemniej w niektórych trudnych przypadkach metoda diagnostyki wykonana wg. metod elektroakupunktury może być pomocna dla lekarza prowadzącego w szybszym znalezieniu ich przyczyn i wyborze skuteczniejszych rozwiązań leczniczych.

Na podstawie wyników diagnostycznych nie należy samowolnie zmieniać ani nawet korygować zaleceń lekarskich - może to zrobić jedynie Państwa lekarz prowadzący.