OBCIĄŻENIA

Do naszego Gabinetu Terapii Biofizycznej zgłaszają się osoby z takimi dolegliwościami i obciążeniami (bakteryjnymi, pasożytniczymi, wirusowymi) jak:

- bolerioza
- opryszczka
- wypryski skórne
- chlamydia
- lamblia (Lamblioza)
- glisty ludzkie
- tasiemce
- owsiki (owsica)
- włosogłówka
- dna moczanowa (podagra)
- cukrzyca
- nadciśnienie
- gronkowce
- paciorkowce
- bolesne miesiączki
- salmonella
- przeziębienia
- grypa
- marskość wątroby
- mykoplazma (Mykoplazma pneumoniae)
- toksoplazmoza
- aspergillus
- candida (drożdżyca)
- przywry
- i wiele innych

Prowadzimy również pomoc w terapii antynikotynowej.W okresie jesienno-zimowym wykonujemy naturalne preparaty do stosowania przy infekcjach.

Menu


Uwaga:
Korzystanie z terapii nie zwalnia nikogo od kontaktu z lekarzem ani do przerywania stosowanej terapii lekarskiej. W przypadku leczenia metodami medycyny konwencjonalnej, o dawce leku oraz konieczności poddania się określonym zabiegom czy badaniom, decyduje wyłącznie lekarz.

Stawiane diagnozy i podejmowane terapie zawsze powinny być konsultowane z lekarzem nauk medycznych. Nasze metody mogą mu pomóc w określaniu prawidłowej terapii i doborze leków.

Nie zajmujemy się ostrymi stanami zapalnymi organizmu - w takim wypadku koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym. Niemniej w niektórych trudnych przypadkach metoda diagnostyki wykonana wg. metod elektroakupunktury może być pomocna dla lekarza prowadzącego w szybszym znalezieniu ich przyczyn i wyborze skuteczniejszych rozwiązań leczniczych.

Na podstawie wyników diagnostycznych nie należy samowolnie zmieniać ani nawet korygować zaleceń lekarskich - może to zrobić jedynie Państwa lekarz prowadzący.